Події
Перегляди: 2056
5 лютого 2018

«Аналітика» «громадської думки» – два «кити» «Демініціатив»

З 2 по 4 лютого 2018 року команда  Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва  провела виїзне засідання зі стратегічного планування.

Чесно оцінили свої «недоробки  та  перемоги» за минулі роки і напрацювали план стратегічного розвитку на найближчі.

Пріоритетом залишатиметься  аналітика громадської думки, яка передбачає  не  лише сканування ранніх ознак кризових ситуацій  у політичному житті країни та  тенденцій соціальної напруженості, а й окреслюватиме сценарії розвитку  подій,  пропонуватиме стратегічний аналіз  соціальних і політичних процесів,  розроблятиме рекомендації щодо управління суспільно-політичними ризиками.

Наші  аналітики знають, як це робити ефективно і якісно.

Для себе ще раз підтвердили основні наші правила:
1) згуртована команда  професіоналів  –  гарантія успіху;
2) аналітика і соціологія  – два «кити» «Демініціатив».

А ще – будуватимемо новітню комунікацію, розширюватимемо зв’язки зі    стейкхолдерами тих ідей, які просуваємо, нарощуватимемо можливості з адвокації  своїх рекомендацій, створюватимемо нові продукти, експериментуватимемо,  вчитимемося самі й готові навчати інших, адже маємо 25-річний досвід аналітичної і дослідницької роботи і завжди відкриті для пропозицій та співпраці.

Планів багато. Але всіх не розголошуватимемо,  бо краще зробити не анонсуючи, ніж пообіцяти і про щось забути!

 

Останні новини з категорії Події

Для України потрібна спільна українська пам’ять і свій наратив про Другу світову війну - експерти

Тези учасників онлайн-конференції «День Перемоги і його місце в історичній пам’яті українців: який сенс громадяни вкладають у цю дату?»
11 травня 2021

Підсумки дворічної дії закону про мову: експертне обговорення

Матеріали презентації-дискусії, присвяченої другій річниці ухвалення Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної»
23 квітня 2021

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва продовжує конкурс дослідницьких робіт для молодих аналітиків/-инь з регіонів

Цей конкурс для тих, хто розуміє місцевий контекст своїх громад, прагне підвищити свій профрівень та донести рекомендації до зацікавлених ст...
30 березня 2021

Людина, соціологиня та громадська діячка – у Києві вшанували пам’ять Ірини Бекешкіної

Експерти-соціологи, громадські активісти та представники медіа поділилися своїми спогадами про діяльність та особистість Ірини Бекешкіно...
24 березня 2021