Коментарі
Перегляди: 874
21 листопада 2019

Звинувачення проти Порошенка підозріло вкладаються в русло кремлівських вимог до України

В Україні набирають обертів розслідування щодо Петра Порошенка. Зокрема, колишньому главі держави закидають наказ про перехід українських кораблів через Керченську протоку. Цього тижня Державне бюро розслідувань вже спрямувало до Генеральної прокуратури повідомлення про підозру. Проект подання про зняття депутатської недоторканності з Порошенка вже готовий.

А тим часом експерти вказують на політичну складову переслідування екс-президента. І на те, що звинувачення проти Порошенка підозріло вкладаються в русло кремлівських вимог до України.

Зокрема, професор політології НаУКМА, науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи» Олексій Гарань сказав  «Голосу Америки»: «Складається враження, що основний удар завдається  саме по Порошенку. Мені здається, що це не випадково».

За словами політолога,  «якщо послухати президента Зеленського, то у нього головний ворог не Путін, а саме Порошенко. Мовляв, зараз є політична воля досягти миру, а раніше у попередньої влади такого не було. Це неправда. Це просто перенесення відповідальності з Путіна на українську владу».

А голова дипломатичного представництва США в Україні Вільям Тейлор напередодні зробив заяву зі словами підтримки Порошенкові. За конфлікт однозначно відповідає Росія, а не колишній президент, наголосив Тейлор.