Коментарі
Перегляди: 1726
31 березня 2017

Володимир Гройсман не є мером для всієї України

Таку думку у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі на телеканалі ZIK висловила політичний експерт Марія Золкіна.

«За останні 10 років я не пам’ятаю, щоб хтось із прем’єр-міністрів так часто виїжджав на гарячі події у різні регіони країни. Володимир Гройсман усюди встиг «засвітитися» своєю персоною. Наче гадає, що може бути мером усієї України і потурбуватись про всіх і все. Насправді виходить інше. Очевидно, їздив він із області у область не для інспектування об’єктів чи міст, що потрапляли у певні інциденти. Прем’єр-міністр зацікавлений у тому, щоб показатись народу», – певна гостя програми Марія Золкіна.

Усна догана Володимира Гройсмана голові НАЗК Наталії Корчак є лише ще одним штрихом у політичному іміджі прем’єр-міністра.

«НАЗК працює «під парасолькою» урядових структур. Тому зрозуміло, що питання до центрального органу з’явилось не сьогодні. Якщо до цього Володимир Гройсман не знав, що там відбувається й тільки зараз у нього з’явились претензії до Наталії Корчак, то це гірше, ніж показова турбота», – додає політичний експерт.