Медіа
Перегляди: 390
14 березня 2023

Влада і бізнес в одній команді – Ярослав Железняк

Ярослав Железняк, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, поділився своєю оцінкою дій уряду щодо малого та середнього бізнесу під час війни.

За його словами, призупинення перевірок слід вважати позитивним зрушенням. "Бізнес, безумовно, має поважати закон. Але в першу чергу ми маємо розуміти, в яких умовах він продовжує працювати", - вважає народний депутат.
Водночас, деякі заходи не були ефективними і шкодили бізнесу. Зокрема, це повне звільнення від ПДВ та мита всього імпорту.

Відеоінтерв’ю провів та виготовив Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва за підтримки Фонду Фрідріха Науманна в межах проєкту «Вивчення проблем та потреб українських підприємців в умовах війни».

Останні новини з категорії Медіа

Після перемоги до підприємців можуть прийти зі штрафами за минулий період – Оксана Продан

Про те, які небезпеки можуть чатувати на підприємців після війни, розповіла Оксана Продан
24 березня 2023

Влада і бізнес в одній команді – Ярослав Железняк

Своєю оцінкою дій уряду щодо малого та середнього бізнесу під час війни поділився народний депутат України Ярослав Железняк
14 березня 2023

Про героїчний український бізнес в умовах війни

Про те, як в умовах війни українські підприємці адаптуються до об’єктивних обставин, розповів Президент Київської школи економіки Тимофій Ми...
7 березня 2023

Про актуальні потреби бізнесу – Олексій Кучер, голова Державної регуляторної служби України

олова Державної регуляторної служби України Олексій Кучер розповів про взаємодію бізнесу та влади
21 лютого 2023