Медіа
Перегляди: 594
4 листопада 2018

Візит Ангели Меркель – підбиваючи підсумки

Про підсумки візиту Ангели Меркель до Києва – розмова  з професором політології НаУКМА,   науковим директором Фонду «Демократичні ініціативи»  Олексієм Гаранем у програмі «Перші про головне» на Телеканалі ZIK.

 «Візит Меркель і зустріч з Порошенком важливі як підтвердження позиції Німеччини для продовження санкцій», – прокоментував  політолог (з 9 хв.).

Щодо  окремих зустрічей  Меркель з політиками, Олексій Гарань зауважив: «Окремої зустрічі з Юлією Тимошенко,  як говорять деякі коментатори,  насправді не було. Була зустріч з головами фракцій. А от з Яценюком – була. І це цікаво, що мабуть, свідчить про добрі особисті стосунки, що склалися з ним ще до обрання Порошенка президентом».

Стосовно   Північного потоку-2 (з 27 хв.), на думку політолога,  навряд чи  Ангела Меркель поступиться  тиску Трампа, але якщо їй вдасться забезпечить суттєвий транзит через українську трубу (про що вона говорить), то це може стати частковим вирішенням для України.

«Головне питання полягає в тому,  яким чином вдасться гарантувати необхідні обсяги транзиту російського газу?», – підсумував Олексій Гарань.

Оригінал: Телеканал ZIK

Top