Медіа
8 вересня 2023

Війна згуртувала націю. Україна переможе!

Україна переможе. Путін хотів захопити Київ за три дні, а всю Україну за декілька тижнів. Але кремлівський диктатор дуже сильно помилився. Українці не лише дають гідну відсіч ворогу на фронтах. Війна згуртувала націю.

Якби референдум про державну незалежність України відбувався сьогодні, абсолютна більшість українців (82%) підтримали б незалежність України. Такий показник є найвищим за останні понад 20 років.

У цьому відео  ми мовою фактів та коментарів авторитетних експертів Олексія Гараня та Олександра Положинського показуємо незборимість духу та волелюбність українців.


Матеріал підготовлено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва за підтримки програми MATRA, що фінансується Посольством Королівства Нідерландів в Україні.

Останні новини з категорії Медіа

Майже 70 % українців в той чи інший спосіб долучалися до волонтерства!

Про волонтерський рух в Україні під час війни та різні його аспекти - у відеоматеріалі від "Демініціатив"
25 вересня 2023

Волонтерський рух України: як він змінився, чим є зараз, та що його чекає в майбутньому

Тарас Тарасюк про трансформацію та еволюцію волонтерських рухів
19 вересня 2023

Відповідальність за корупцію та зміни в суспільстві під час і після війни – Петро Бурковський | УП-2

Петро Бурковський у подкасті УП-2 про те, хто відповідальний у країні за корупцію, які зміни відбулись у суспільстві під час війни та які ві...
17 вересня 2023

Вибори в Сполучених Штатах та Україна

Чи зможуть вплинути президентські вибори у США на перебіг війни і що відбувається нині у республіканському та демократичному таборах - обгов...
13 вересня 2023