Медіа
Перегляди: 2942
30 червня 2020

Вчені проти Шкарлета біля керма Міністерства освіти

І громадськість, і українське наукове співтовариство категорично проти призначення Сергія Шкарлета на посаду виконувача обов'язки міністра освіти і науки.
Причиною їхнього обурення є низка аспектів, яка характеризує нового очільника. Насамперед   у його наукових роботах  виявлено великі обсяги плагіату.

«Для мене як освітянина  і професора  найгірше те, що він є плагіатором, –  каже у коментарі ICTV професор політології НаУКМА, науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи» Олексій Гарань. –   Бо це те, з чим ми маємо боротися. Невже ми можемо допустити, щоб на посаді міністра сидів плагіатор? Причому доведено, і все є у відкритих базах, що це не один випадок, і навіть не колективне авторство. Є одна стаття – під одним іменем. І є друга стаття  – під прізвищем Шкарлета. І там сторінками іде цей плагіат».

Серед інших аспектів, які обурили громадськість, це і те, що ексректор Чернігівського національного технологічного університету купив на університетські гроші невиправдано дороге службове авто, і те, що Шкарлет аж ніяк не обіцяне «нове обличчя», а колишній «регіонал».

Тож, що кажуть педагоги і громадськість про кандидатуру Шкарлета і про процедуру його призначення на посаду - дивіться у програмі «Ранок у Великому  Місті».