Ірина Бекешкіна
соціолог, директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, кандидат філософських наук
Коментарі
Перегляди: 220
25 травня 2018

У кого «забере голоси» Іво Бобул?

Іво Бобул не надто популярний сьогодні серед українців. Однак цілком може відібрати в когось із лідерів президентських перегонів піввідсотка голосів, і це вплине на кінцевий результат.

Таку думку 24 каналу висловила директор фонду «Демократичні ініціативи» імені Кучеріва Ірина Бекешкіна.

Коли між головними майбутніми претендентами на пост президента невелика різниця в голосах, то поява нових кандидатів розмиває електоральне поле. Як показують соцопитування, з другого місця можна легко перемістися на четверте. Багато залежить від списку кандидатів, якого поки немає. Чим більше кандидатів, тим менше відсотків у лідерів. Для когось з них півідстока можуть стати вирішальними, – наголошує Ірина Бекешкіна.

Водночас, за її словами, не факт, що Бобул, Вакарчук і Зеленський балотуватимуться. Іво Бобул, за словами Бекешкіної, міг зробити заяву, щоб привернути до себе увагу. Про нього останнім часом мало хто згадував, а тепер всі говорять. Але, вважає соціолог, за Бобула проголосують хіба що члени його родини. Крім того, фахівець також зазначила, що і у Вакарчука, і Зеленського можуть різко скоротитися відсотки. Зараз їх підтримають ті, хто хоче нових лідерів, здебільшого молодь, яка не дуже активно йде на вибори.

Як відомо, в 2019 році в Україні відбудуться вибори Президента України. Згідно з соцопитуваннями, наразі лідерами симпатій українців є Юлія Тимошенко і Петро Порошенко. При цьому шанси Порошенка на перемогу у виборах президента у 2019 році зменшуються з кожним місяцем. Якщо раніше він без проблем проходив у другий тур, а далі все залежало від «спаринг-партнера», то сьогодні окремі соціологічні опитування ставлять під питання навіть участь чинного президента у другому турі виборів-2019.

22 травня український співак та композитор, народний артист України Іво Бобул заявив, що має намір брати участь у наступних президентських виборах, які відбудуться у 2019 році і вже починає збирати гроші на виборчу кампанію. Ч

Top