Петро Бурковський

Виконавчий директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва

Коментарі
Перегляди: 1950
23 жовтня 2023

Те, що зараз немає великої війни на Близькому Сході, є заслугою США – Петро Бурковський

Виконавчий директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Петро Бурковський вважає, що те, що наразі немає великої війни на Близькому Сході, є заслугою США

Про це стало відомо з етеру телеканалу "Еспресо".

"Не забуваймо, що Саудівська Аравія  це династія Ваххабітів. Це доволі радикальна династія з радикальним поглядом на іслам та його ворогів. Хай там як, але так, те, що зараз немає великої війни на Близькому Сході  це заслуга США, бо вони дуже жорстко стоять і не дозволяють і своєю дипломатією і своєю військовою присутністю цій війні спалахнути",  заявив він.

Петро Бурковський вважає, що якщо США підуть з Близького Сходу, то ця війна буде і в першу чергу, буде направлена проти Ізраїлю.

"Для Ірану почати регіональну війну проти Ізраїлю, спробувати у цій війні об'єднати всіх –  це просто засіб запобігти війні, яка буде розв'язана проти Ірану та його інтересів. Тому спочатку будуть розбиратися із США, наступний крок  це удар по Ізраїлю, а далі буде поділ Близького Сходу між Іраном, Саудівською Аравією. На жаль, такий сценарій можливий. Якщо буде війна  то ціни на нафту будуть зростати, перські монархи будуть багатіти. Тобто війна так, чи інакше, грає на руку" зазначив він.