Ірина Бекешкіна
соціолог, директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, кандидат філософських наук
Коментарі
Перегляди: 1126
20 березня 2019

Що принесе країні можливе президентство Порошенка, Тимошенко або Зеленського

Питання Криму найближчим часом не буде вирішене, хоч би кого було обрано президентом. Про це в коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA повідомила соціолог, старший науковий співробітник Інституту соціології НАН України та директотр Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

Розмірковуючи на тему, що принесе країні можливе президентство Порошенка, Тимошенко або Зеленського, Ірина Бекешкіна  зазначила: «За Порошенка продовжуватиметься  та сама політика, що й зараз, я так думаю. Хоча, можливо, якщо йому вдасться виграти вибори, то все ж таки якась боротьба з корупцією почнеться. Може, не на самих верхах, але на низах вона почнеться».

За словами експерткині, для Петра Порошенка дуже важливо увійти в історію.

«Що стосується першого терміну, то він зробив багато — і безвіз, і армія, і угоди, і все таке інше. Тобто було зроблено багато, але все це наприкінці зрештою значною мірою було йому «підмочено» ситуацією з корупцією, про яку, до речі, багато говорили, багато попереджали, але  йому було не до того. ТО, очевидно, що він якось це буде робити», - додає соціолог.

«Що стосується Тимошенко, то важко сказати, тому що коли людина обіцяє речі, які вона очевидно не може реалізувати і які дуже суперечливі, то просто дуже важко уявити, якою буде реальна політика», - констатує Ірина Бекешкіна.

«Що ж стосується Зеленського, то тут взагалі ніхто нічого не знає», - каже співрозмовниця видання.

На думку експерта, питання Криму найближчим часом не буде вирішене, хоч би хто  був президентом.

«А що стосується Донбасу, то цілком можливі якісь дуже складні домовленості про міжнародні миротворчі місії на основі компромісів. Це можливо», - додає соціологиня.

 

Top