Коментарі
Перегляди: 697
1 лютого 2019

Президентські рейтинги: останні тенденції

Ривок» у рейтингах спостерігається у шоумена Зеленського, підтримка чинного Президента зростає, а рейтинг Юлії Тимошенко стабілізувався.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK під час телефонного включення повідомила керівник Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

Ірина Бекешкіна, коментуючи результати останніх соціологічних досліджень, зауважила, що «ривок» у підтримці останнім часом здобув шоумен Володимир Зеленський. З її слів, «бум» відбувся на новорічні свята, після привітання Зеленського на Новий рік замість Президента. Зростання підтримки чинного Президента Петра Порошенка, зауважила Ірина Бекешкіна, спостерігається із грудня та пов’язаний із подіями щодо отримання томосу. Натомість рейтинг лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко стабілізувався.

Експерт, коментуючи заяви про те, що Зеленського підтримує молодь, яка не йде на виборчі дільниці, зауважила, що теза про те, що молодь начебто не ходить на вибори, є хибною. З її слів, молоді люди просто менше йдуть на вибори, аніж обіцяють.

Ірина Бекешкіна, реагуючи на заяви про замовні результати соцопитувань, зазначила, що її дивує термін «замовні», оскільки будь-які опитування хтось замовив і хтось заплатив.

«Наші опитування в основному йдуть за проектами, які фінансуються міжнародними організаціями, і вони теж замовні, але ми замовляємо роботу, а не рейтинг», – наголосила Ірина Бекешкіна та додала, що солідні організації, які працюють понад 20 років, не будуть псувати свою репутацію такими діями.

«Свідченням того, що опитування проводиться об’єктивно, є те, що в них лідери – одні й ті ж, хоча організації різні. Якби все залежало від того, хто заплатив за рейтинги, то вони всі були б різні», – пояснила експерт.

Нагадаємо, як свідчать результати соцопитування, проведеного Центром соціальних і маркетингових досліджень «Соціс», Київським міжнародним інститутом соціології, Центром Разумкова, якби президентські вибори відбулися сьогодні, то до другого туру потрапили б Володимир Зеленський і Петро Порошенко. Найбільшу підтримку населення серед тих, хто візьме участь у голосуванні та визначився зі своїм вибором, отримав би Володимир Зеленський (23%). Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2019/02/01/prezydentski_reytyngy_sotsiolog_bekeshkina_nazvala_ostanni_tendentsii_1501157

Останні новини з категорії Коментарі

Олексій Гарань: У середнього класу є запит на право-ліберальні політичні сили, але брак консолідації є найбільшою їхньою проблемою

Олексій Гарань прокоментував створення нової право-ліберальної партії, про формування якої оголосив Рух "Люди важливі".
17 квітня 2019

Про виборчі кампанії, раціональні та ірраціональні аргументи виборців та філігранну роботу соціологів - Ірина Бекешкіна

Розмова про те, чи є результати першого туру виборів сенсаційними, якісну роботу соціологів, збірний портрет виборців та ін.
16 квітня 2019

Дебати потрібні, щоб включити голову

Розмова про необхідність публічних дебатів і те, як мирити виборців двох кандидатів після виборів.
14 квітня 2019

Команда Зеленського поки що представляє нам його віртуальний образ

Таку думку в ефірі програми Громадського «Нині вже» висловив Олексій Гарань.
11 квітня 2019
Top