Коментарі
Перегляди: 1311
10 липня 2019

Парад до Дня незалежності є підтримкою для військових на фронті

Військовий парад до Дня незалежності є моральною підтримкою для солдат та офіцерів на фронті.

Про це в ток-шоу "Ситуація" на телеканалі "Прямий" розповів професор політології НАУКМА Олексій Гарань.

"У 2016 році я зустрічав День незалежності в промзоні Авдіївки, в бункері. Тому що там були обстріли. І там я бачив, як солдати і офіцери дивилися військовий парад, і як вони раділи з цього. Тобто для них це було важливо. Дехто з них, старші офіцери, брали участь у попередніх парадах. Вони казали, що для них це дуже важливо, що для них це підтримка", - сказав Олексій Гарань.

Він також розповів, що особисто побував не на одному військовому параді до Дня незалежності з 2014 року.

"Для мене, звичайно, найбільш зворушливі моменти - це коли йдуть ветерани. І можливо, вони проходять не тим стройовим кроком, але це найзворушливіший момент. Коли їм кричать "Героям слава!", коли люди виходять і дарують квіти - це справді дуже зворушливо", - додав професор політології.

Як відомо,  президент України Володимир Зеленський заявив, що в цьому році військовий парад до Дня незалежності України не відбудеться.

Останні новини з категорії Коментарі

Допоможуть два елементи: Тарас Жовтенко сказав, як ефективно боротися з вдосконаленими КАБами

Тарас Жовтенко висловив свої думки, як протидіяти російським вдосконаленим авіабомбам
24 жовтня 2025

Українці підтримують «лагідну українізацію», але на передовій – лише українська як ідентифікатор – Олексій Гарань

Олексій Гарань прокоментував результати опитування КМІС про мовну політику
20 жовтня 2025

Трамп почав реально тиснути на Путіна: ця зброя повністю знищить НПЗ Росії – Тарас Жовтенко

Тарас Жовтенко про заяву Трампа щодо можливості розмови з Путіним, перед тим як надати Томагавки Україні, та російські дрони над Європою
16 жовтня 2025

Олексій Гарань: Як одіозний Арестович виїхав за кордон — моя версія

Олексій Гарань аналізує феномен Арестовича як наслідок політичної короткозорості влади
16 жовтня 2025