Медіа
Перегляди: 1783
26 вересня 2012

Об’єднана опозиція має в 5 разів більше прихильників у соцмережах, ніж Партія регіонів

Опозиція є лідером за кількістю шанувальників у соціальних мережах. На її сторінки у Facebook, Twitter та Vkontakte в сумі підписалося 15,5 тис. інтернет-користувачів.

На другому місці – «Свобода». Її сторінки в соцмережах читає понад 10 тис. осіб. Найменше шанувальників у комуністичної партії – трохи більше 2 тис.

Загалом, кожна з партій найбільше прихильників має у мережі Facebook. Єдиний виняток – КПУ, переважна більшість її шанувальників з Vkontakte. Цікаву тенденцію демонструє «Свобода», якій вдається зібрати порівняно велику аудиторію у всіх трьох соціальних мережах, тоді як інші партії працюють переважно з Facebook, меншою мірою з Vkontakte і фактично не можуть похвалитися успіхами у роботі з Twitter.

Нагадуємо, що Партія регіонів запустила сторінки в соціальних мережах у червні цього року, Об’єднана опозиція – у серпні.

Партія «Свобода» з великим відривом лідирує у проекті «Українська політика: вибір соціальних мереж». За неї віддали голоси 60% або 2268 інтернет-користувачів, які взяли участь в опитуванні.  На другому місці Об’єднана опозиція – 717 голосів. Найменше підтримують Партію регіонів – 49 голосів.

Відповідно до результатів опитування Фонду «Демократичні ініціативи» соціальні мережі є джерелом інформації про політичні партії і передвиборчу ситуацію загалом лише для 4% українців.

Інфографіка – Фокус, Watcher.com.ua

 

,