"Нова українська школа" в 5–6-х класах: виклики впровадження

Опитування
Перегляди: 690
15 березня 2024

Дослідження за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» організували та здійснили ГО «Смарт освіта» спільно з фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва та Центром політичної соціології за участі Інституту освітньої аналітики, ГС «Ре: Освіта» й аналітичного центру «ОсвітАналітика»  Київського університету імені Бориса Грінченка.

У роботі авторський колектив поставив за мету з’ясувати, яким є стан впровадження реформи «Нова українська школа» в адаптаційному циклі базової середньої освіти (5–6-ті класи), які ключові проблеми й потреби існують сьогодні та якими можуть бути шляхи розв’язання.

Цей звіт відображає позицію авторського колективу й не обов’язково збігається із позицією Міжнародного фонду «Відродження».

Це дослідження було представлене ГО «Смарт Освіта» в межах Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст дослідження є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Ознайомитися з повним текстом дослідження  можна  за посиланням.