Коментарі
Перегляди: 246
25 жовтня 2017

Нікому з політиків українці зараз не довіряють

Політики вже активно використовують і на майбутніх виборах будуть використовувати тему боротьби з корупцією в Україні. Але справа в тому, що нікому з політиків українці зараз не довіряють.

Про це під час круглого столу у Львові сьогодні, 23 жовтня, заявила директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна, передає кореспондент ІА ZIK.

«Якщо, наприклад, подивитися виступи Саакашвілі, то вони багато в чому ґрунтуються на проблемах корупції. Оскільки це для українців гаряча проблема, поряд з війною, то її взагалі всі опозиціонери дуже активно використовують. Але проблема в тому, що в нас зараз немає політиків, яким довіряють. Тобто проблема не в проблемі, а проблема в людях, які ці проблеми піднімають. Для того, щоб політики повели за собою, треба, щоб їм довіряли. А зараз взагалі нікому з політиків не довіряють», – зазначила вона.

Нагадаємо, протягом останнього року 25% громадян України особисто (або їхні близькі родичі чи знайомі) давали хабарі. При чому більшість людей робили це у медичних установах. Про це свідчать результати соціологічного опитування стосовно побутової корупції в Україні, які директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна оприлюднила 23 жовтня під час круглого столу у Львові.

 

Top