Коментарі
Перегляди: 1725
21 грудня 2016

Неголосуванням за бюджет «Опоблок» показав свою удавану опозиційність

У фракції «Опозиційного блоку» у Верховній Раді відсутня будь-яка позиція щодо питань, які розглядають у парламенті. Про це свідчить їхнє голосування проти проекту Державного бюджету-2017.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00-15:00 та 19:00-21:00) на телеканалі ZIK висловила політичний аналітик фонду «Демократичні ініціативи» Марія Золкіна.

«Справжній нуль за підсумками голосування стоїть тільки навпроти «Опоблоку», бо його члени майже повним складом голосували проти бюджету-2017. Насправді це нищить апеляцію щодо їхньої опозиційності. Бо справжня опозиційна партія мусить мати свою окрему думку з кожного питання, у цьому випадку – бюджету. Позиція у цій конкретній ситуації полягає у тому, щоб мати аргументи як на користь проекту бюджету, так і проти нього», – зазначила аналітик.

На переконання Марії Золкіної, в «Опоблоку» взагалі відсутня позиція щодо важливих питань, до яких належить й державний кошторис на прийдешній рік. Натомість присутня порожня риторика.

Нагадаємо, Верховна Рада в ніч на 21 грудня проголосувала за проект держбюджету на 2017 рік, який розробив Кабмін до другого читання. Голосування відбулося майже о п’ятій годині ранку. За ухвалення бюджету проголосували 274 депутати. «Батьківщина» і «Опозиційний блок» не дали жодного голосу за новий кошторис держави.