Олексій Гарань
Політолог, професор політології Києво-Могилянської академії, науковий директор Фонду Демократичні ініціативи
Коментарі
Перегляди: 268
29 січня 2018

Не всі в Давосі чекали з нетерпінням Трампа

Стосовно візиту президента США в Давос дійсно розгорілося багато чуток та обговорень. Дехто вважає Трампа лідером № 1 у світі, якому ніхто не може зіставити конкуренцію і тому велика честь провести переговори з американським президентом. Проте, не всі світові лідери такої думки. Та ж канцлер ФРН Ангела Меркель поїхала з Давосу, не дочекавшись Трампа. Такий її крок політологи аналізують, як свідомий меседж Трампу та світу про те, що ніхто не збирається плазувати перед Америкою та сприймати політику Білого Дому. Більше того, політика Трампа викликає дуже серйозну критику в середині самих Сполучених Штатів Америки. Як інформує replyua.net, про це в ефірі одного із українських телеканалів зазначив науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи",  професор політології НаУКМА Олексій Гарань.

На його думку, зустріч Держсекретаря США Рекса Тілерсона з президентом України Петром Порошенком – це свідчення того, що Дональд Трамп не вникає в деталі, на відміну від інших президентів. Він покладається більше на свою команду. Очевидно, що наразі питанням України в команді Трампа більше займається сам Тілерсон та радник Трампа з національної безпеки Герберт Макмастер, який змінив Флінна, якого звинувачували в контактах з Росією.

Олексій Гарань наголосив, що не треба шукати зраду в тому, що Порошенко зустрівся в Давосі саме з довіреними людьми самого Трампа, а не з самим американським президентом. Тілерсон набагато більше володіє інформацією про ситуацію в Україні і безпосередньо відповідає за її вирішення, тому все, що обговорювалося на зустрічі з українським президентом вже донесено безпосередньо Трампу.

Оригінал: Replyua

Top