Андрій Сухарина
політичний аналітик Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва
Коментарі
Перегляди: 775
22 червня 2022

НАТО зараз переосмислює свою роль як оборонного союзу, – Андрій Сухарина

Політичний аналітик Фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва Андрій СУХАРИНА вважає, що діяльність НАТО була суттєво зменшена у порівнянні з періодом "холодної війни", а також мир у Європі та відсутність великих глобальних воєн стали сприйматися як даність.

Таку думку він висловив в етері Еспресо.

"Фактично, фонд "Демократичні ініціативи" з 90-х років просуває тему приєднання України до НАТО. За цей час ця тема була дуже гострою в нашій країні, але самі країни НАТО та НАТО як організація фактично дещо змінили свій вектор діяльності. Протягом цього часу діяльність Альянсу була суттєво зменшена у порівнянні з періодом "холодної війни". Також мир у Європі та відсутність великих глобальних воєн стали сприйматися як даність," – зазначив політичний експерт.

Аналітик зауважив, що багато країн НАТО і НАТО як організація вже переосмислюють свою роль як надійного та ефективного оборонного союзу, який може надати безпеку своїм членам, а також більш глобальні цілі, як мир для країн, пов'язаних з Альянсом.

Андрій Сухарина прокоментував можливі очікування України щодо членства у НАТО: "Навряд чи ми зможемо стати членами НАТО у короткотерміновій перспективі, це малоймовірно. Ми можемо просити НАТО продовжувати підтримку Україні, тому що ця війна буде довгою і дуже важкою, як всі вже про це кажуть. І мова йде не про те, що Україні потрібно поставити якусь конкретну кількість зброї, а мова про те, що Україні потрібно це постійно, кожного місяця, кожного тижня, кожного дня".

Політичний експерт наголосив, що потік допомоги, техніки потрібен Україні постійно для перемоги у цій довгостроковій війні, щоб забезпечувати наші резерви та відновлювати втрачений потенціал.

Останні новини з категорії Коментарі

До дня народження Володимира Зеленського експерти NV назвали позитивні та негативні риси президента і спрогнозували його майбутнє

Найсильнішою стороною президента виявилось вміння комунікувати з українцями і світом, а найслабшою — команда.
25 січня 2023

Корупційні скандали та кадрові зміни у владі під час війни – коментар Олексія Гараня та Дмитра Васильєва

Олексій Гарань і Дмитро Васильєв прокоментували зміни у владних кабінетах та корупційні скандали
25 січня 2023

Кирило Тимошенко програв боротьбу всередині Офісу президента – Петро Бурковський

Події, пов’язані з корупційним скандалом у Міноборони та гучні відставками в Офісі президента та уряді прокоментував Петро Бурковський
25 січня 2023

Дуже великі зміни. Як українці сприймають радянське минуле

Колонка Олексія Гараня написана у співавторстві із політичним аналітиком Сергієм Шаповаловим
23 січня 2023