Андрій Сухарина
політичний аналітик Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва
Коментарі
Перегляди: 242
22 червня 2022

НАТО зараз переосмислює свою роль як оборонного союзу, – Андрій Сухарина

Політичний аналітик Фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва Андрій СУХАРИНА вважає, що діяльність НАТО була суттєво зменшена у порівнянні з періодом "холодної війни", а також мир у Європі та відсутність великих глобальних воєн стали сприйматися як даність.

Таку думку він висловив в етері Еспресо.

"Фактично, фонд "Демократичні ініціативи" з 90-х років просуває тему приєднання України до НАТО. За цей час ця тема була дуже гострою в нашій країні, але самі країни НАТО та НАТО як організація фактично дещо змінили свій вектор діяльності. Протягом цього часу діяльність Альянсу була суттєво зменшена у порівнянні з періодом "холодної війни". Також мир у Європі та відсутність великих глобальних воєн стали сприйматися як даність," – зазначив політичний експерт.

Аналітик зауважив, що багато країн НАТО і НАТО як організація вже переосмислюють свою роль як надійного та ефективного оборонного союзу, який може надати безпеку своїм членам, а також більш глобальні цілі, як мир для країн, пов'язаних з Альянсом.

Андрій Сухарина прокоментував можливі очікування України щодо членства у НАТО: "Навряд чи ми зможемо стати членами НАТО у короткотерміновій перспективі, це малоймовірно. Ми можемо просити НАТО продовжувати підтримку Україні, тому що ця війна буде довгою і дуже важкою, як всі вже про це кажуть. І мова йде не про те, що Україні потрібно поставити якусь конкретну кількість зброї, а мова про те, що Україні потрібно це постійно, кожного місяця, кожного тижня, кожного дня".

Політичний експерт наголосив, що потік допомоги, техніки потрібен Україні постійно для перемоги у цій довгостроковій війні, щоб забезпечувати наші резерви та відновлювати втрачений потенціал.

Останні новини з категорії Коментарі

Чесність – професійна та людська – перше, що спадає на думку, коли говориш про Ірину Бекешкіну

Олексій Гарань у розмові зі журналістом Андрієм Куликовим анонсував презентацію книги "Ірина Бекешкіна. Поки ми живі..."
28 липня 2022

З часом позиції України ставатимуть більш виграшні, - Марія Золкіна

Марія Золкіна в коментарі австралійському мовнику ABC дала оцінку, коли очікувати паритету на полі бою.
5 липня 2022

НАТО більше не розглядає Росію як складного, але все-таки партнера ― Андрій Сухарина про нову концепцію Альянсу

Про нову концепцію НАТО і новий пакет допомоги для України після саміту НАТО в Мадриді Українському радіо розповів Андрій Сухарина
1 липня 2022

Маємо не впадати, ані у розпач, ані в ейфорію! Для цього не потрібно читати новини на ніч, – Олексій Гарань

Які настрої переважають в українському суспільстві після чотирьох місяців війни, розповів Олексій Гарань.
27 червня 2022