Медіа
Перегляди: 1820
25 серпня 2020

Наближення місцевих виборів стимулює політичних гравців до підвищення мінімальної зарплати

Про це в ефірі  телеканалу "Україна 24" повідомив (з 01:06 хв) політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Андрій Сухарина.

Телеканал, зокрема розбтрався, чи не відіграли місцеві вибори ключову роль в ухваленні рішення Верховною Радою про збільшення мінімальної зарплатні? Та чи не стали причиною, через яку питання вирішили винести на обговорення?

– Давайте будемо трохи цинічними і згадаємо, що у нас скоро місцеві вибори. Тут не тільки політика, очевидно, у нас бідна країна, і велика кількість людей перебуває за межею бідності. Цю проблему потрібно вирішувати. Але чи можна її вирішити зараз, в умовах дуже важкої економічної кризи? Це питання з негативною відповіддю.  Але близькість місцевих виборів, де потрібно показувати результати та турботу про громадян, стимулює політичних гравців приймати такі рішення, – висловив свою думку політичний аналітик.

Про позачергову сесію ВР, як підвищення мінімальної заробітної плати пов’язане  з місцевими виборами, чи загрожує пандемія скасуванню їх і за яких умов це може бути зроблено  – про це та інше у коментарях аналітика.