Олексій Гарань
доктор історичних наук, професор кафедри політології НаУКМА, науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва
Коментарі
Перегляди: 764
11 квітня 2019

Команда Зеленського поки що представляє нам його віртуальний образ

Команда лідера першого туру президентських виборів Володимира Зеленського поки що представляє виборцю віртуальний образ кандидата. Таку думку в ефірі програми Громадського «Нині вже» висловив науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва» Олексій Гарань.
 

«Реальність яка – більшість виборців пішли за гаслом «Нові обличчя проти старих облич». Усі з вами, ми як серйозні люди, розуміємо, що поки що команда Зеленського представляє нам віртуальний образ. Оскільки відсутні серйозні, змістовні дебати, ми поки що дуже віртуально уявляємо образ самого Зеленського як потенційного президента», — сказав Гарань.

Він також зазначив, що один із секретів підтримки Зеленського — це своєрідна незаповненість його образу, незнання кандидата.

«Більшість країни, вона той телевізійний образ наповнювала тим, чим люди вважають за доцільне наповнити. Кожен наповнював по-своєму», — сказав науковий директор «Демініціатив».

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. 

Top