Коментарі
Перегляди: 726
28 березня 2019

Ірина Бекешкіна: Нам дуже потрібні історії успіху громадянського суспільства

Think Twice UA

Унікальність українського громадянського суспільства полягає в тому, що воно було завжди розвинуте більше, ніж всі інші складові країни: економічні, політичні, навіть, медійні та управлінські. Але викликом постає так званий «новий патерналізм» – коли немає довіри до державних інституцій чи до будь-яких, за винятком армії, а до громадських організацій залишається  –  люди чекають, дій від громадських організацій, не включаючись в процес.

Читайте  в  інтерв’ю   директорки Фонду "Демократичні ініціативи" Ірини Бекешкіної  про сучасний стан громадянського суспільства в Україні та  яку роль воно має відігравати, щоб забезпечити подальший демократичний розвиток країни.

Це  дванадцята публікація в рамках проекту  “Платформа аналітики та міжкультурної комунікації’ із серії розмов з лідерами аналітичних центрі.

Проект реалізується Institut für Europäische Politik (Берлін, Німеччина) спільно з Міжнародний фонд “Відродження” , Democratic Initiatives Foundation-Фонд “Демократичні Ініціативи” й Ініціативою з розвитку та дослідження аналітичних центрів Think twice UA за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини Auswärtiges Amt.