Медіа
Перегляди: 873
19 грудня 2023

Гібридне НАТО – чи є можливості вступу України до Альянсу «частинами»?

Чи справді зменшиться підтримка України з боку партнерів у 2024 році? Чи продовжать США бути лідером проукраїнської коаліції на міжнародній арені, чи зануряться у свої внутрішні проблеми?

На ці питання відповіла у 34 епізоді подкасту DIF Dive Марія Золкіна, голова напрямку «Регіональна безпека та дослідження конфліктів», дослідниця Лондонської школи економіки й політичних наук.

Окрема частина випуску присвячена темі так званого «Гібридного НАТО» – можливості вступу України до НАТО «частинами». Наскільки це реальні перспективи чи лише теоретичний варіант без гарантій, Марія Золкіна докладно розповіла про всі ризики.

Наприкінці розмови торкнулися й теми планів Росії на 2024 рік, тож дочекайтеся! Mарія Золкіна пояснила, як Україні, зокрема експертам, лобістам та представникам громадянського суспільства, протистояти російським планам.

Слухайте 34-й епізод подкасту DIF Dive на Apple/Google Podcasts, Spotify, Castbox, Pocket Casts, Castro, Overcast, Megogo та ін. Обрати зручну платформу можна за посиланням https://heylink.me/DIFDive/ 

Цей матеріал представлено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.