Коментарі
Перегляди: 582
12 жовтня 2016

Експерт назвав дві причини, які сприяли прийняттю резолюції а ПАРЄ

Сьогодні, 12 жовтня, на засіданні ПАРЄ проголосували за всі внесені правки до резолюції "Політичні наслідки російської агресії в Україні"

Звіт міжнародної слідчої комісії по МН17 та російські бомбардування в Сирії посприяли прийняттю резолюції а ПАРЄ. Таке в ефірі "5 каналу" заявив науковий директор фонду "Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва", професор НАУКМА Олексій Гарань.

"Віддаючи належне українській дипломатії і українським парламентарям, я думаю, що це співпало з певними змінами в міжнародній політиці і в ставленні до Росії. Назвав би два моменти: перше – звіт міжнародної слідчої комісії по МН17. У цьому звіті, всі розумні люди зрозуміли, хто збив малазійський боїнг. Тепер є офіційна заява і це безумовно серйозний аргумент, який підриває довіру до всього того, що говорить офіційна Росія. А другий момент – це те, що відбувається в Сирії. Очевидно, Путін думав, що у нього вийде розміняти Сирію на Україну і, чесно кажучи, ми теж всі цього побоювалися. Я думаю, що цього не відбулося, більше того, те що зараз відбувається навколо Сирії і в Алеппо – говорить про те, що Росія порушує угоди і це очевидно змінює ставлення до Росії в цілому, в тому числі, і якщо говорити про ситуацію в Україні", - наголосив Гарань.

Джерело: 5 канал

Top