Коментарі
Перегляди: 461
28 червня 2022

Чесність – професійна та людська – перше, що спадає на думку, коли говориш про Ірину Бекешкіну

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» видав книжку «Ірина Бекешкіна. Поки ми живі...», присвячену пам’яті видатної соціологині. До видання  ввійшла частка великого наукового доробку, публіцистики та виступів у ЗМІ, які відтворюють основні тренди суспільних настроїв за роки незалежності держави, а також спогади колег і друзів, афоризми Ірини Бекешкіної, світлини, бібліографічний матеріал, що дає змогу осягнути широке коло дослідницьких інтересів соціологині.

 

Про роботу над книгою,  велич постаті знаної соціологині, її засторги суспільству, а також про день сьогоднішній – криваву війну та опір українського народу – в інтерв’ю головного редактора видання, наукового директора Фонду «Демократичні ініціативи», професора політології НаУКМА Олексія Гараня співзасновнику Громадського радіо Андрію Куликову.

«Ця книга цікава історикам, тому що це фактично історія нашої країни  крізь призму соціології. Ця книга цікава насамперед соціологам, бо тут є багато про стандарти, яким має бути соціолог», – каже політолог, анонсуючи видання напередодні презентації,  яка має відбутися 29 червня.

Олексій Гарань відзначив функції соціології Ірина Бекешкіна вбачала в тому, щоб просто і чесно доносити в публічну площину результати громадської думки. Вона була однією із перших соціологів, які популяризували соціолгію у пблічний простір.

«Чесність – професійна та людська –  перша риса, яка спадає на думку, коли говориш про Ірину Бекешкіну, – каже професор політології НаУКМА. – Вона нещадно боролася з тими псевдофірмами,  які дискредитували соціологію. Вона безжально застерігала суспільство проти тих тенденції, які не сприяли нашому розвитку».

Книга цікава і своєчасна.

Повністю розмову слухайте в аудіофайлі.

 

Останні новини з категорії Коментарі

США та Китай не зацікавлені в гострому протистоянні, – Петро Бурковський

Петро Буроквський пояснив, якими обставинами обумовлений вірогідний візит Ненсі Пелосі до Тайваню
2 серпня 2022

Претенденти на посаду прем’єр-міністра Британії не змінюватимуть курсу щодо підтримки України. Проте можуть бути деталі... – Петро Бурковський

Чи сподіватися Україні на допомогу Британії з приходом нового прем’єр-міністра, пояснив Петро Бурковський
31 липня 2022

Коли іноземні чиновники відвідують Тайвань, офіційний Пекін сприймає це як своєрідне заохочення до незалежності острова

Чи може спалахнути війна двох супердержав – КНР та США – інтернет-виданню "Коментарі" розповів Олексій Живора
27 липня 2022

Ця домовленість з Росією була взагалі не про зерно: Марія Золкіна про перемовини в Стамбулі

Про перемовини в Стамбулі, обстріли Одеси після, реакцію світу та ситуацію з експортом зерна з України - на Громадському радіо з Марією Зо...
25 липня 2022