Петро Бурковський

Виконавчий директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва

Коментарі
Перегляди: 242
19 січня 2023

Борис Пісторіус може підійти до питання поставок Україні необхідної зброї по-діловому й надати нам її – Петро Бурковський

Чи може новий міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус вплинути на політику щодо допомоги Україні, інтернет-видання The Page  запитало  виконавчого директора Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Петра БУРКОВСЬКОГО.

 – В Німеччині існує офіційний уряд, який складається з трьох партій: соціал-демократи, ліві демократи (ліберальна партія більш правоцентриська) і «Зелені» (лівоцентристи та більше схильні до соціал-демократів, але у них є своя ніша).

Принцип німецької коаліційної системи полягає в тому, що має бути досягнута згода всіх сторін. Тобто рішення не приймається одноосібним міністром, а лише тоді, коли є на це згода канцлера як керівника уряду.

До війни Міністерство оборони не відігравало велику роль у зовнішній політиці. Зараз це трошки змінилося, бо Міністерство оборони є одним з основних, яке відповідає за підтримку України Німеччиною.

Щодо партій, то соціал-демократи налаштовані до України найбільш скептично. Відомо що, новий міністр є соціал-демократом із західної Німеччини, але я підозрюю, що сантиментів до росії в нього немає.

Це людина-бюрократ, технократ із діловим підходом до всього. Більше того, медіа цитували, що він закликав не тільки до арешту, але й до конфіскації російського майна. І це може зіграти нам на користь.

Борис Пісторіус може припинити цю гру в пошуках фальшивих виправдань і спробує підійти до цього питання по-діловому й надати нам необхідну зброю (мова йде про танки Leopard — прим. ред.).

 

Останні новини з категорії Коментарі

Наступ Росії, сучасна зброя й контрнаступ України – коментар Марії Золкіної

Марія Золкіна розповіла ТСН, чому Німеччина довго блокувала надання танків, до чого готується Путін, і чому важливо вийти на завершальний ет...
31 січня 2023

В Україні дедалі негативніше ставляться до СРСР, причому у всіх регіонах — Сергій Шаповалов

Сергій Шаповалов прокоментував результати дослідження щодо змін у ставленні українок і українців до радянського минулого
26 січня 2023

До дня народження Володимира Зеленського експерти NV назвали позитивні та негативні риси президента і спрогнозували його майбутнє

Найсильнішою стороною президента виявилось вміння комунікувати з українцями і світом, а найслабшою — команда.
25 січня 2023

Корупційні скандали та кадрові зміни у владі під час війни – коментар Олексія Гараня та Дмитра Васильєва

Олексій Гарань і Дмитро Васильєв прокоментували зміни у владних кабінетах та корупційні скандали
25 січня 2023