Коментарі
Перегляди: 469
21 серпня 2022

Авто з Дугіною могли підірвати, щоб відволікти увагу від невдач у Криму – Петро Бурковський

Російські спецслужби могли організувати підрив автомобіля із дочкою Олександра Дугіна, щоб відволікти увагу від своїх невдач у Криму.

Про це в ефірі Радіо НВ заявив виконавчий директор Фонду Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва Петро Бурковський.

– Зараз мало подробиць, але, мені здається, що це прагнення спецслужб Росії перемкнути увагу зі свої поразок на цей терористичний акт. Це акт залякування, але кого і для чого – питання залишається відкритим. Неодноразово російські спецслужби робили так звані операції під чужим прапором. Тобто, вчиняючи акти насильства і терору, робили вигляд, що це вчинив хтось інший. Я не виключаю, що цей випадок спробують повісити на українські, американські чи британські спецслужби, – сказав він.

До того ж, спекулючи на темі цього терористичного акту, у країні-агресорі спробують мобілізіувати палких прихильників “русского міра” для участі у війні проти України.

Бурковський нагадав, як у 1999 році ФСБ підірвали будинки у Волгодонську, Москві та Буйнакську, щоб створити привід для “контртерористичної операції” у Чечні.

– Так і зараз це може бути використано як один з елементів для інформаційної підготовки якихось жорстких дій проти України, – додав Петро Бурковський.

 

Останні новини з категорії Коментарі

США передали Путіну, щоб про ядерну валізку він не думав — Марія Золкіна

Марія Золкіна про наслідки псевдореферендумів, ядерний шантаж Росії і те, чому не варто легковажити з приводу мобілізації в Росії
28 вересня 2022

ЗСУ, ДСНС, Церква чи добровольці... Кому найбільше довіряють українці?

Петро Бурковський прокоментував результати опитування стосовно довіри українців до державних і соціальних інституцій
28 вересня 2022

Після санкцій Заходу за ядерний удар по Україні РФ витримає лише рік - Петро Бурковський

Росію після "ядерних санкцій" чекає цілковита економічна ізоляція, вважає Петро Бурковський
28 вересня 2022

Росія може розмістити на окупованих територіях ядерну зброю – Марія Золкіна пояснила, навіщо

РФ намагатиметься спровокувати дискусію на Заході, що Україні потрібно "забути" про ці території, вважає аналітик Марія Золкіна
25 вересня 2022