Олексій Гарань

доктор історичних наук, професор кафедри політології НаУКМА, науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва

Коментарі
Перегляди: 380
15 жовтня 2019

Акції «проти капітуляції» допомагають Зеленському та нашій дипломатії

Акції проти так званої «формули Штайнмаєра» в Києві та інших містах України можуть допомогли президенту Володимиру Зеленському та українській дипломатії для «маневрування» на переговорах.

Про це в спецефірі hromadske заявив Олексій Гарань, науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва»

«Те, що люди проводять акції протесту, це є допомога, і президенту, і нашій дипломатії, тому що таким чином це послаблює тиск, це дозволяє українській дипломатії маневрувати, казати, що ми хочемо, але ви ж бачите, який є спротив, тому ми не можемо йти на ці поступки, наприклад, не можемо закріплювати у «формулі Штайнмаєра» пункт про спеціальний закон про вибори», — зазначив він.

У День захисника 14 жовтня в Києві на Майдані влаштували акцію протесту «Ні капітуляції», учасники якої вимагають не розводити війська на Донбасі, не надавати особливий статус окупованому Донбасу та не амністувати бойовиків. Подібні акції відбулися й в низці інших міст.