Руслан Кермач
Коментарі
Перегляди: 223
14 грудня 2017

Не так Roshen, як…

Поки увага суспільства прикута до долі компанії Roshen,  яку Президент України обіцяв продати ще в 2014 році,  але для якої досі не вдається знайти покупця, сам Петро Порошенко залишає у власності або ж під своїм контролем значно більш ризиковані в плані корупції компанії.

Про це у коментарі для Радіо Свобода сказав Руслан Кермач, політичний аналітик  Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва.

«У промисловому секторі, в суднобудівному секторі і так далі. Тобто ті сфери, в яких є більше корупційних ризиків, ніж у Roshen, який працює в достатньо конкурентному середовищі і немає якихось нарікань. Я би краще звернув увагу на його банк, який на тлі інших банківських установ демонструє якісь колосальні прибутки», – сказав Кермач.

На думку аналітика, тема Roshen ще може актуалізуватись й ударити по репутації Петра Порошенка на тлі президентських виборів, що заплановані на 2019 рік.

Оригінал: Радіо Свобода

Останні новини з категорії Коментарі

Помпео продовжить політику санкцій щодо РФ – Олексій Гарань

Олексій Гарань – "Українському інтересу": В основі змін лежить стилістика особистих стосунків між Трампом та Тіллерсоном.
14 березня 2018

Позови до України через енергоблокаду півострова – пропагандистська акція Росії

Олексій Гарань наголосив: Крим вважається окупованою територією, тому Росія несе відповідальність за все те, що там відбувається.
8 березня 2018

Все, що відбувається цього року, так чи інакше пов’язане з майбутніми виборами

Олексій Гаран про те, що важливого сказав Президент Петро Порошенко на прес-конференції.
2 березня 2018

Президент дав Заходу зрозуміти, що ситуація з Україною не втрачена і зміни продовжуватимуться

Політолог Олексій Гарань розповів, який меседж надіслав Порошенко Заходу на прес-конференції.
2 березня 2018
Top