Коментарі
Перегляди: 440
27 лютого 2017

Будемо стукати по дереву, — політолог про безвізовий режим для України

Сьогодні, 27 лютого, Рада ЄС ухвалила надання безвізового режиму Грузії. ІА Дивись.info вирішила поцікавилася, коли  безвіз отримає Україна та чому Грузія нас випередила.

У тому, що Грузія отримала безвізовий режим з Євросоюзом, немає нічого сенсаційного, переконаний політолог Олексій Гарань. Експерт каже, що ця країна отримала його раніше за Україну, бо Європарламент підтримав рішення щодо надання безвізового режиму їй ще 2 лютого.

«Щодо України, то процес запущений, бюрократично процедура іде. Все має бути добре, якщо не станеться якийсь форс-мажор. Теоретично — це обрання Ле Пен, але це малоймовірно, — каже політолог. — Будемо стукати по дереву, тому що раніше весь час затягувався процес. Але головне, що Єврокомісія чітко сказала, що критерії виконані. Зараз три основні інституції ЄС мають узгодити це між собою, буде голосування у Європарламенті. Тут не очікується ніяких підвохів».

Останні новини з категорії Коментарі

Трамп не засудив расистів, які влаштували сутички в Шарлотсвіллі, — Гарань

У причинах протестів в Шарлотсвіллі (США) Громадське радіо розбирається разом із політологом Олексієм Гаранем.
14 серпня 2017

Розчарування є домінуючим настроєм в українському суспільстві

В інтерв'ю "Новому времени" Ірина Бекешкіна розповіла про те, які зміни сталися в настроях громадян України .
14 серпня 2017

Руслан Кермач. Чого не зрозумів німецький політик Лінднер

Німецький політик Крістіан Лінднер збурив український інформпростір своїми пропозиціями щодо механізмів покращення відносин із Росією.
9 серпня 2017

Ірина Бекешкіна: На сході України люди розчаровані колишньою владою

Жителі Донецької і Луганської областей здебільшого підтримують опозиційні партії, однак рейтинг "Опозиційного блоку" - досить невисокий.
8 серпня 2017
Top