Олексій Гарань
Політолог, професор політології Києво-Могилянської академії, науковий директор Фонду Демократичні ініціативи
Коментарі
Перегляди: 466
26 серпня 2017

Через небажання Саакашвілі поступитися місцем керівника його сила втратила багато нових облич

Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі відштовхнув від себе більшість українських молодих політиків, бо не хотів поступитись місцем керівника у своєму русі.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі»  на телеканалі ZIK заявив Олексій Гарань, науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи».

«Відштовхнуся від його репліки, де він сказав, що хотів би підтримати команду молодих політиків. Насправді я думаю, що він якраз відштовхнув від себе більшість молодих політиків, які хотіли об’єднатися і щоб там був Саакашвілі. Коли почав створюватися цей рух до нього пройшло дуже багато цікавих активістів і Демальянс, Сила народу і Лещенко з Найємом», – розповів пан Гарань.

На переконання експерта, через небажання Саакашвілі поступитися місцем керівника його сила втратила багато нових облич.

«Потім через певний час стало зрозуміло, що Саакашвілі не уявляє якоїсь політичної структури, де його нема на чолі. Якщо він є на чолі, то так, а бути просто членом команди – ні. Зрештою ці всі люди від нього відійшли. Тому Рух нових сил залишився без тих, кого ми називаємо новими обличчями, які дійсно вже щось показали. Вони показали себе за стінами парламенту», – зазначив Олексій Гарань.

Як вважає науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи», історія з позбавленням громадянства Саакашвілі може дати незначні відсотки його руху.

«Які перспективи у цієї сили без Саакашвілі. По рейтингах те, що було до позбавлення його громадянства, то перспективи були дуже хиткі. В цій ніші дуже багато сил. Проблема полягає в тому, що ніша є, тобто запит на антикорупціонерів. Я вже сказав про Демальянс, Силу народу, Хвилю, яка вже відійшла від Саакашвілі. В цій же ніші грає Гриценко. Тобто, насправді, є дуже велике подрібнення голосів. До скандалу навколо позбавлення громадянства їх рейтинги були дуже низькі. Питання полягає в тому, чи ця історія додасть якихось відсотків. Мені здається, що вона може дати, але не принципово», – підсумував експерт.
 

Останні новини з категорії Коментарі

Помпео продовжить політику санкцій щодо РФ – Олексій Гарань

Олексій Гарань – "Українському інтересу": В основі змін лежить стилістика особистих стосунків між Трампом та Тіллерсоном.
14 березня 2018

Позови до України через енергоблокаду півострова – пропагандистська акція Росії

Олексій Гарань наголосив: Крим вважається окупованою територією, тому Росія несе відповідальність за все те, що там відбувається.
8 березня 2018

Все, що відбувається цього року, так чи інакше пов’язане з майбутніми виборами

Олексій Гаран про те, що важливого сказав Президент Петро Порошенко на прес-конференції.
2 березня 2018

Президент дав Заходу зрозуміти, що ситуація з Україною не втрачена і зміни продовжуватимуться

Політолог Олексій Гарань розповів, який меседж надіслав Порошенко Заходу на прес-конференції.
2 березня 2018
Top