Андрій Сухарина
політичний аналітик Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва
Коментарі
Перегляди: 566
5 жовтня 2022

Українське суспільство ніколи не сприйняло б переговори з Путіним – Андрій Сухарина

4 жовтня Президент України Володимир Зеленський підписав  рішення РНБО про неможливість проведення переговорів із президентом Росії Путіним.

Політичний аналітик Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва  Андрій Сухарина прокоментував це рішення виданню «Коментарі»  так:

"Україна офіційно відмовилася від переговорів із Росією, поки її представляє Путін. Це досить виважене та раціональне рішення, оскільки українське суспільство не сприйняло б переговорів із Путіним".

Крім того, продовжує аналітик, це рішення чинить тиск на російські політичні еліти, по суті, говорячи – війна, санкції, приниження російської армії та невдоволення від мобілізації може припинитися, якщо Путіна більше не буде при владі. Тоді РФ з'явиться можливість домовитися з Україною.

"Як воно буде на практиці – поки що незрозуміло, але таке посилання очевидне", – констатує Андрій Сухарина.

Президент України Володимир Зеленський підписав  рішення РНБО про неможливість проведення переговорів із президентом Росії Путіним у відповідь на спробу РФ анексувати території нашої держави.

 

 Андрій Сухарина, політичний аналітик Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, розміркоментував це рішення виданню «Коментарі»  так: "Україна офіційно відмовилася від переговорів із Росією, поки її представляє Путін. Це досить виважене та раціональне рішення, оскільки українське суспільство не сприйняло б переговорів із Путіним". Крім того, продовжує аналітик, це рішення чинить тиск на російські політичні еліти, по суті, говорячи – війна, санкції, приниження російської армії та невдоволення від мобілізації може припинитися, якщо Путіна більше не буде при владі. Тоді РФ з'явиться можливість домовитися з Україною. "Як воно буде на практиці – поки що незрозуміло, але таке посилання очевидне", – констатує Андрій Сухарина.Українське суспільство ніколи не сприйняло б переговори з Путіним Андрій Сухарина, політичний аналітик Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, розмірковує так: "Україна офіційно відмовилася від переговорів із Росією, поки її представляє Путін. Це досить виважене та раціональне рішення, оскільки українське суспільство не сприйняло б переговорів із Путіним". Крім того, продовжує аналітик, це рішення чинить тиск на російські політичні еліти, по суті, говорячи – війна, санкції, приниження російської армії та невдоволення від мобілізації може припинитися, якщо Путіна більше не буде при владі. Тоді РФ з'явиться можливість домовитися з Україною. "Як воно буде на практиці – поки що незрозуміло, але таке посилання очевидне", – констатує Андрій Сухарина.

Джерело: https://society.comments.ua/ua/news/warrussia/peregovori-ta-zayavi-zelenskogo-yak-ce-mozhe-vplinuti-na-perebig-viyni-v-ukraini-702927.html
© Comments.ua

Останні новини з категорії Коментарі

Наступ Росії, сучасна зброя й контрнаступ України – коментар Марії Золкіної

Марія Золкіна розповіла ТСН, чому Німеччина довго блокувала надання танків, до чого готується Путін, і чому важливо вийти на завершальний ет...
31 січня 2023

В Україні дедалі негативніше ставляться до СРСР, причому у всіх регіонах — Сергій Шаповалов

Сергій Шаповалов прокоментував результати дослідження щодо змін у ставленні українок і українців до радянського минулого
26 січня 2023

До дня народження Володимира Зеленського експерти NV назвали позитивні та негативні риси президента і спрогнозували його майбутнє

Найсильнішою стороною президента виявилось вміння комунікувати з українцями і світом, а найслабшою — команда.
25 січня 2023

Корупційні скандали та кадрові зміни у владі під час війни – коментар Олексія Гараня та Дмитра Васильєва

Олексій Гарань і Дмитро Васильєв прокоментували зміни у владних кабінетах та корупційні скандали
25 січня 2023