Судова реформа очима громадян: що може позитивно вплинути на довіру до суду?

Прес-конференція
«Судова реформа очима громадян:

що може позитивно вплинути на довіру до суду?»

 

12 липня в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться прес-конференція на тему «Судова реформа очима громадян: що може позитивно вплинути на довіру до суду». Під час заходу експерти Центру політико-правових реформ і Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва представлять результати соціологічного опитування про обізнаність громадян з судовою реформою та ставлення до її результатів, а також до судів загалом. Дослідження проведено за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах проекту «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади».

 

Питання для обговорення:

  • обізнаність громадян з перебігом судової реформи;
  • як громадяни оцінюють незалежність та доброчесність суддів сьогодні;
  • що впливає на довіру громадян до судів та суддів;
  • що, на думку громадян, потрібно зробити, щоб довіра до судів була вищою.

 

Запрошуємо представників ЗМІ

Що?

Прес-конференція «Судова реформа очима громадян: довіра до суду та суддів та загальна оцінка роботи»

Де?

Український кризовий медіа центр, вул. Хрещатик, 2, м. Київ,

Коли?

12 липня, 10:00 до 10:45

Учасники:

  • Ірина Бекешкіна – директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, членкиня Ради Реанімаційного Пакету Реформ
  • Роман Куйбіда –  заступник голови правління Центру політико-правових реформ
  • Андрій Козлов – експерт з питань правосуддя, член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (26.10.2016-27.06.2019)

 

Мова заходу: українська.

Акредитація для ЗМІ за посиланням. Додаткова інформація: Мар’яна Добоні, doboni@pravo.org.ua, 066 335 82 83

Довідкова інформація:

Дворічний проект ЄС «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» триває з 1 жовтня 2017 року до 30 вересня 2019 року. Мета − поінформувати експертів, громадськість та ЗМІ про реформи у судовій, конституційній та правоохоронній сферах, боротьбі з корупцією. Зокрема, виконавець проекту Центр політико-правових реформ вже провів заходи щодо вибору суддів у Конституційний Суд, державного фінансування партій, діяльності антикорупційних органів, реформи Верховного Суду, перспектив запуску Державного бюро розслідувань. Бюджет проекту: 762 тис. євро.

 

Top