Коментарі
Перегляди: 267
31 березня 2017

Володимир Гройсман не є мером для всієї України

Таку думку у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі на телеканалі ZIK висловила політичний експерт Марія Золкіна.

«За останні 10 років я не пам’ятаю, щоб хтось із прем’єр-міністрів так часто виїжджав на гарячі події у різні регіони країни. Володимир Гройсман усюди встиг «засвітитися» своєю персоною. Наче гадає, що може бути мером усієї України і потурбуватись про всіх і все. Насправді виходить інше. Очевидно, їздив він із області у область не для інспектування об’єктів чи міст, що потрапляли у певні інциденти. Прем’єр-міністр зацікавлений у тому, щоб показатись народу», – певна гостя програми Марія Золкіна.

Усна догана Володимира Гройсмана голові НАЗК Наталії Корчак є лише ще одним штрихом у політичному іміджі прем’єр-міністра.

«НАЗК працює «під парасолькою» урядових структур. Тому зрозуміло, що питання до центрального органу з’явилось не сьогодні. Якщо до цього Володимир Гройсман не знав, що там відбувається й тільки зараз у нього з’явились претензії до Наталії Корчак, то це гірше, ніж показова турбота», – додає політичний експерт.

Останні новини з категорії Коментарі

Алексей Гарань: Обмен пленными – этот как раз тот вопрос, по которому стороны могут договориться об уступках

Алексей Гарань считает, что Медведчук не сможет стать национальным лидером, но может оказать влияние на часть избирателей.
19 листопада 2017

Политизация политики памяти — один из компонентов действий польской стороны

Алексей Гарань рассказал Главреду, кому и чем выгоден украинско-польский конфликт по историческим вопросам.
14 листопада 2017

На сегодняшний день победу в "схватке" с Каталонией одержал официальный Мадрид

Но вопрос со стремлением региона к независимости не решен, считает Алексей Гарань.
7 листопада 2017

Судова реформа найважча - є проблема, де взяти нових суддів

Ірина Бекешкіна зауважила, що багато суддів пішли з посад добровільно, коли їм треба було заповнювати декларації про майновий стан.
25 жовтня 2017
Top