Медіа
Перегляди: 112
11 січня 2018

Війна для українців – проблема №1, але люди до неї звикли – Бекешкіна

Сполучені Штати Америки і Україна є найбільшими ворогами Росії. Такі результати соціологічного опитування, проведеного російським «Левада-центром». Серед тих, хто вважає, що у Росії є вороги, 68% визначили ворогом США, 29% – Україну, 14% – ЄС. Згідно із дослідженням, Україна за ворожістю для росіян обійшла НАТО (6%) та угруповання «Ісламська держава» (5%). Про ставлення росіян до українців і українців до росіян у програмі «Ваша Свобода» журналіст Віталій Портников розмовляв із українським соціологом, директором Фонду "Демократичні  ініціативи" Іриною Бекешкіною та російським адвокатом Іллею Новіковим.

Останні новини з категорії Медіа

Ирина Бекешкина: Быстро уходить с Донбасса Россия не будет, но будет «отползать»

Об общественных настроений относительно конфликта на востоке.
19 січня 2018

На жоден компроміс щодо миру на Донбасі, на яких наполягає Росія, українці не згодні

Про це в ефірі Громадського радіо сказала Ірина Бекешкіна, коментуючи дані громадської думки стосовно конфлікту на Сході України.
18 січня 2018

Олексій Гарань: З погляду практичності люди готові прийняти деякі компроміси щодо миру на Донбасі, але на емоційному рівні з ними не згодні

Олексій Гарань прокоментував на 5-му каналі результати опитування громадської думки про те, якою може бут «ціна миру» на Донбасі.
18 січня 2018

Чому люди в окупованому Криму не виходять на масові протести

Ірина Бекешкіна: Незадоволені окупаційною владою жителі Криму не виходять на протести через сильний страх.
18 січня 2018
Top