Ірина Бекешкіна
Коментарі
Перегляди: 243
20 жовтня 2017

Протести вже мають наслідки для влади, так як вимоги, з яких вони почалися, вже розглядаються як невідкладні

Протести вже мають наслідки для влади, так як вимоги, з яких почалися протести, вже розглядаються як невідкладні. Таку думку в коментарі для РБК-Україна висловила соціолог, директор Фонду "Демократичні ініціативи"  Ірина Бекешкіна.

Якби акцій не було, а очевидно, що ці законопроекти не вигідні більшості депутатів, то навряд чи б до них дійшли руки. Чи буде продовження? Якщо Верховна Рада задовольнить ці вимоги, то, очевидно, що продовження не буде. Якщо ні, то питання відкрите. Цілком можливо, що акції будуть продовжуватися, але навряд чи вони будуть численними.

Але це однозначно не Майдан. Це може бути схоже на Євромайдан до того, як він став масовим. Тому Майдан почався тоді, коли вийшло, як мінімум, 500 тисяч киян. А коли вийшло 4-5 тисяч, це не Майдан. До того ж, не киян. Кияни не підтримали. Приїхали люди з різних міст України. Їх привезли. Я не буду говорити, що їм платили. Це не обов'язково. Але це були прихильники політичних сил,  сказала Ірина Бекешкіна в коментарі РБК-Україна.

Останні новини з категорії Коментарі

Помпео продовжить політику санкцій щодо РФ – Олексій Гарань

Олексій Гарань – "Українському інтересу": В основі змін лежить стилістика особистих стосунків між Трампом та Тіллерсоном.
14 березня 2018

Позови до України через енергоблокаду півострова – пропагандистська акція Росії

Олексій Гарань наголосив: Крим вважається окупованою територією, тому Росія несе відповідальність за все те, що там відбувається.
8 березня 2018

Все, що відбувається цього року, так чи інакше пов’язане з майбутніми виборами

Олексій Гаран про те, що важливого сказав Президент Петро Порошенко на прес-конференції.
2 березня 2018

Президент дав Заходу зрозуміти, що ситуація з Україною не втрачена і зміни продовжуватимуться

Політолог Олексій Гарань розповів, який меседж надіслав Порошенко Заходу на прес-конференції.
2 березня 2018
Top