Проблеми у НАЗК не звільняють від подання електронних декларацій

184
31/03/2017

Через проблеми із сайтом НАЗК чиновники вчасно не задекларують свої статки. Згідно законодавства, за таке порушення вони мають нести адміністративну чи навіть кримінальну відповідальність. Скільки будуть лагодити систему сайту – невідомо, проте ця проблема не звільняє урядовців від обов’язку подати список своїх статків.

Таку думку у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловила політичний експерт Марія Золкіна.

«Згідно нині діючих норм, чиновник зобов’язаний подати електронну декларацію попри будь-які технічні проблеми. Навіть, якщо сайт не буде робочим. Урядовцям мають повідомити куди і як надіслати лист. Й не потрібно це непорозуміння виносити на рівень сварок між урядовцями – чварами між однією та іншою інституцією», – говорить гостя програми.

Допоки всі урядовці обурюються, що сайт не працює і декларувати їм статки ніде, ймовірно буде прийняте рішення про його відтермінування.

«Якщо сайт вчасно не запрацює, то, можливо, буде прийнято рішення про відтермінування подачі заявки. Це було б логічно. Проте, щиро кажучи, я собі цього не уявляю. Бо це пряме порушення законодавства України», – каже Марія Золкіна. 

 

Top