Коментарі
Перегляди: 435
17 лютого 2017

Понад 70% українців не підтримують "особливого статусу" Донбасу

16.02.2017 РБК-Україна

Українці проти надання Донбасу особливого статусу заради припинення війни Понад 70% українців не згодні на "особливий статус" Донбасу заради припинення війни. Про це заявила політичний аналітик Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Марія Золкіна, представляючи результати дослідження, передає видання "ОстроВ". "Практично всі компроміси, які зараз обговорюються, не були підтримані українцями", - зазначила вона. За словами Золкіної, такий компроміс як позаблоковий статус України заради припинення бойових дій також не підтримують більшість українців. Крім того, згідно з дослідженням, неприйнятними компромісами заради миру визнані можлива амністія бойовиків і проведення виборів на непідконтрольній території Донбасу. "Загалом, готовності до виконання до більшості тих політичних ідей або компромісів, які зараз обговорюються, в українському суспільстві немає. Але і конкретних рецептів виходу з цієї ситуації... також немає в нашому суспільстві", - підсумувала аналітик. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за припинення всіх зв'язків і відмова від окупованих територій Донбасу виступають 17% українців.

Останні новини з категорії Коментарі

Помпео продовжить політику санкцій щодо РФ – Олексій Гарань

Олексій Гарань – "Українському інтересу": В основі змін лежить стилістика особистих стосунків між Трампом та Тіллерсоном.
14 березня 2018

Позови до України через енергоблокаду півострова – пропагандистська акція Росії

Олексій Гарань наголосив: Крим вважається окупованою територією, тому Росія несе відповідальність за все те, що там відбувається.
8 березня 2018

Все, що відбувається цього року, так чи інакше пов’язане з майбутніми виборами

Олексій Гаран про те, що важливого сказав Президент Петро Порошенко на прес-конференції.
2 березня 2018

Президент дав Заходу зрозуміти, що ситуація з Україною не втрачена і зміни продовжуватимуться

Політолог Олексій Гарань розповів, який меседж надіслав Порошенко Заходу на прес-конференції.
2 березня 2018
Top