Коментарі
Перегляди: 88
25 жовтня 2017

Нікому з політиків українці зараз не довіряють

Політики вже активно використовують і на майбутніх виборах будуть використовувати тему боротьби з корупцією в Україні. Але справа в тому, що нікому з політиків українці зараз не довіряють.

Про це під час круглого столу у Львові сьогодні, 23 жовтня, заявила директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна, передає кореспондент ІА ZIK.

«Якщо, наприклад, подивитися виступи Саакашвілі, то вони багато в чому ґрунтуються на проблемах корупції. Оскільки це для українців гаряча проблема, поряд з війною, то її взагалі всі опозиціонери дуже активно використовують. Але проблема в тому, що в нас зараз немає політиків, яким довіряють. Тобто проблема не в проблемі, а проблема в людях, які ці проблеми піднімають. Для того, щоб політики повели за собою, треба, щоб їм довіряли. А зараз взагалі нікому з політиків не довіряють», – зазначила вона.

Нагадаємо, протягом останнього року 25% громадян України особисто (або їхні близькі родичі чи знайомі) давали хабарі. При чому більшість людей робили це у медичних установах. Про це свідчать результати соціологічного опитування стосовно побутової корупції в Україні, які директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна оприлюднила 23 жовтня під час круглого столу у Львові.

 

Останні новини з категорії Коментарі

Алексей Гарань: Обмен пленными – этот как раз тот вопрос, по которому стороны могут договориться об уступках

Алексей Гарань считает, что Медведчук не сможет стать национальным лидером, но может оказать влияние на часть избирателей.
19 листопада 2017

Переважають економічні страхи: соціолог розповіла, чого бояться українці

Після агресії Росії в 2014 році різко з'явився і зріс страх військових дій.
16 листопада 2017

Политизация политики памяти — один из компонентов действий польской стороны

Алексей Гарань рассказал Главреду, кому и чем выгоден украинско-польский конфликт по историческим вопросам.
14 листопада 2017

На сегодняшний день победу в "схватке" с Каталонией одержал официальный Мадрид

Но вопрос со стремлением региона к независимости не решен, считает Алексей Гарань.
7 листопада 2017
Top