Медіа
Перегляди: 152
15 грудня 2017

Марія Золкіна: Перспектива дочасних виборів змушуватиме ключові політичні сили домовлятися між собою

Перспектива дочасних виборів абсолютно не вигідна двом ключовим політичним силам, які є в парламенті. Про це в ефірі телеканалу «112.ua» сказала політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» Марія ЗОЛКІНА.  Тому, на її думку, вони змушені будуть домовлятися між собою, а також безпосередньо з премʼєр-міністром Гройсманом (який так само намагається лавірувати між БПП і «Народним фронтом»), аніж іти на конфронтацію і саботувати те, що уряд подає в парламент.

Ця тенденція,  яка мала місце в 2017 році,  продовжиться й у 2018-у, вважає політологиня. І уряду вдаватиметься проштовхувати свої законопроекти через парламент.

Марія Золкіна також прокоментувала перспективи остаточного  ухвалення законопроекту про деокупацію Донбасу, а також ситуацію з осучасненням пенсій, заявивши, що уряд  поки що мало зробив, аби  пояснити громадянам сутність пенсійної реформи.

 

Останні новини з категорії Медіа

Ирина Бекешкина: Быстро уходить с Донбасса Россия не будет, но будет «отползать»

Об общественных настроений относительно конфликта на востоке.
19 січня 2018

На жоден компроміс щодо миру на Донбасі, на яких наполягає Росія, українці не згодні

Про це в ефірі Громадського радіо сказала Ірина Бекешкіна, коментуючи дані громадської думки стосовно конфлікту на Сході України.
18 січня 2018

Олексій Гарань: З погляду практичності люди готові прийняти деякі компроміси щодо миру на Донбасі, але на емоційному рівні з ними не згодні

Олексій Гарань прокоментував на 5-му каналі результати опитування громадської думки про те, якою може бут «ціна миру» на Донбасі.
18 січня 2018

Чому люди в окупованому Криму не виходять на масові протести

Ірина Бекешкіна: Незадоволені окупаційною владою жителі Криму не виходять на протести через сильний страх.
18 січня 2018
Top