Медіа
Перегляди: 692
24 червня 2017

Хоч би як Росія старалась, приховати невиконання Мінських домовленостей неможливо

 
 
 
 
Які фактори спонукали ЄС продовжити санкції проти Росії?
 
У студії Громадського радіо професор Києво-Могилянської академії, політолог Олексій Гарань. Розмовляємо про рішення ЄС на саміті у Брюсселі продовжити санкції проти Росії.

«З самого початку, коли приймалися ці санкції, було прийняте рішення, що кожні півроку відбувається моніторинг виконання Мінських домовленостей, і залежно від цього приймається подальше рішення про послаблення, посилення і так далі. Стандартно – це на півроку», – пояснив політолог.

На думку Олексія Гараня, своїми діями Росія продовжує підривати довіру до себе: «Те, що росіяни роблять на Донбасі, те, що росіяни робили в Сирії  – повністю перевернуло уявлення європейців про те, наскільки можна мати справу з Росією. Втручання Росії у виборчий процес у США, Франції, фінансування правих радикалів у Нідерландах – все це стало наочним, і все це призвело до того, що змінилася сама атмосфера, і в результаті цього почали більше прислухатися до українських аргументів», – зазначив він.

На думку політолога, Володимиру Путіну зараз потрібно, перш за все, збереження особистої влади всередині Росії.

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

 

Останні новини з категорії Медіа

Ирина Бекешкина: Быстро уходить с Донбасса Россия не будет, но будет «отползать»

Об общественных настроений относительно конфликта на востоке.
19 січня 2018

На жоден компроміс щодо миру на Донбасі, на яких наполягає Росія, українці не згодні

Про це в ефірі Громадського радіо сказала Ірина Бекешкіна, коментуючи дані громадської думки стосовно конфлікту на Сході України.
18 січня 2018

Олексій Гарань: З погляду практичності люди готові прийняти деякі компроміси щодо миру на Донбасі, але на емоційному рівні з ними не згодні

Олексій Гарань прокоментував на 5-му каналі результати опитування громадської думки про те, якою може бут «ціна миру» на Донбасі.
18 січня 2018

Чому люди в окупованому Криму не виходять на масові протести

Ірина Бекешкіна: Незадоволені окупаційною владою жителі Криму не виходять на протести через сильний страх.
18 січня 2018
Top