Коментарі
Перегляди: 190
7 лютого 2017

Чому українці на Донбасі дивляться російських пропагандистів

Українські громадяни, що проживають на прифронтових територіях і споживають інформацію з пропагандистських ЗМІ бойовиків та Росії, найціннішою стороною цих джерел називають єдину інформаційну політику, її цілеспрямованість.

Про це під час круглого столу "Прифронтовий Донбас: інформаційні виклики та як на них реагувати державі, ЗМІ та громадськості" повідомила політичний аналітик Фонду "Демократичні ініціативи" імені Кучеріва Марія ЗОЛКІНА.

 Саме цим і зумовлений вплив росЗМІ на позицію місцевого населення. В цих джерелах інформації є один тренд, в рамках якого "пояснюються" всі події. Це їх відрізняє від українських ЗМІ, де є свобода слова і розмаїття поглядів. Але кампанія російських і сепаратистських ЗМІ виглядає цілеспрямованою і тому вводить в оману частину населення,
– наголосила експерт.

По-друге, говорить Золкіна, значний акцент такі ЗМІ роблять на ідеологічній і "патріотичній" складовій – на тому, чого, на думку місцевих мешканців, бракує українським медіа.

 З огляду на це, люди, які там проживають, наголошують на необхідності налагодження стабільної трансляції всіх українських телеканалів на Донбасі. Більше того, деякі говорять про те, що треба використовувати засоби для перебивання сигналу російських і сепаратистських ЗМІ. Адже продовження їх трансляції фактично нівелює відновлення трансляції українських ЗМІ,
– зазначила політолог.

Крім того, говорить Марія Золкіна, місцеві жителі вважають, що український сигнал обов’язково повинен "діставати" і до окупованих територій.

24 канал

Останні новини з категорії Коментарі

Трамп не засудив расистів, які влаштували сутички в Шарлотсвіллі, — Гарань

У причинах протестів в Шарлотсвіллі (США) Громадське радіо розбирається разом із політологом Олексієм Гаранем.
14 серпня 2017

Розчарування є домінуючим настроєм в українському суспільстві

В інтерв'ю "Новому времени" Ірина Бекешкіна розповіла про те, які зміни сталися в настроях громадян України .
14 серпня 2017

Руслан Кермач. Чого не зрозумів німецький політик Лінднер

Німецький політик Крістіан Лінднер збурив український інформпростір своїми пропозиціями щодо механізмів покращення відносин із Росією.
9 серпня 2017

Ірина Бекешкіна: На сході України люди розчаровані колишньою владою

Жителі Донецької і Луганської областей здебільшого підтримують опозиційні партії, однак рейтинг "Опозиційного блоку" - досить невисокий.
8 серпня 2017
Top