Коментарі
Перегляди: 257
29 грудня 2017

Будь-який незалежний моніторинг в Криму покаже кричуще порушення прав людини

Російська влада в Криму не зацікавлена в роботі міжнародних місій на півострові, оскільки вони можуть виявити серйозні порушення прав людини, заявив в ефірі Радіо Крим.Реалії український політолог, професор Національного університету «Києво-Могилянська академія», науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи"  Олексій Гарань.

«Насправді Володимир Путін, зрозуміло, не хоче ніякої місії в Криму. Подібні «запрошення» ні ООН, ні інші міжнародні організації прийняти не можуть, тому що кримська влада нелегітимна. Це просто гра Кремля, щоб показати: «Ось, ми не проти спостерігачів». Але насправді вони прекрасно розуміють, що нічого такого не буде, і не ставляться до перспектив місії всерйоз. Будь-який незалежний моніторинг покаже кричущі порушення прав людини в Криму», – зазначив політолог.

Підконтрольний Кремлю парламент Криму через звернення депутатів на сайті запрошує представників Організації Об'єднаних Націй відвідати анексований півострів. Це реакція на нову резолюцію з прав людини в Криму, яку Генеральна Асамблея ООН ухвалила 19 грудня.

Постійний представник Криму при президенті Росії Георгій Мурадов раніше зазначив, що права кримчан дійсно порушуються, але винна в цьому зовсім не Росія, а Україна і її міжнародні союзники.

Після російської анексії в Криму почастішали масові обшуки у незалежних журналістів, громадських активістів, активістів кримськотатарського національного руху, членів Меджлісу кримськотатарського народу, а також кримських мусульман , підозрюваних у зв'язках із забороненою в Росії організацією «Хізб ут-Тахрір».

Останні новини з категорії Коментарі

Помпео продовжить політику санкцій щодо РФ – Олексій Гарань

Олексій Гарань – "Українському інтересу": В основі змін лежить стилістика особистих стосунків між Трампом та Тіллерсоном.
14 березня 2018

Позови до України через енергоблокаду півострова – пропагандистська акція Росії

Олексій Гарань наголосив: Крим вважається окупованою територією, тому Росія несе відповідальність за все те, що там відбувається.
8 березня 2018

Все, що відбувається цього року, так чи інакше пов’язане з майбутніми виборами

Олексій Гаран про те, що важливого сказав Президент Петро Порошенко на прес-конференції.
2 березня 2018

Президент дав Заходу зрозуміти, що ситуація з Україною не втрачена і зміни продовжуватимуться

Політолог Олексій Гарань розповів, який меседж надіслав Порошенко Заходу на прес-конференції.
2 березня 2018
Top